فیلتر جدید اینستاگرام برای مقابله با دایرکت های توهین آمیز

اینستاگرام بصورت رسمی قایلیت فیلتر خودکار دایرکت های توهین آمیز را معرفی کرد. این قابلیت به کاربران اجازه میدهد تا پیام های ارسالی در دایرکت که حاوی کلماتو عبارات و ایموجی های توهین آمیز هست را به صورت خودکار فیلتر کنند.

این قابلیت این امکان را فراهم میکند که دایرکت هایی که حاوی کلمات توهین آمیز هستند در پوشه ای مخصوص پنهان بمانند و کاربران بدون روبرو شدن با آنها در بخش دایرکت خصوصیشان کارهایشان را انجم دهند. از طرفی کاربران میتوانند دایرکت های غیلتر شده را بخوانند یا حذف کنند و همچنین میتوانند این کاربران را ریپورت کنند.

اینستاگرام گفته است که کاربران برای دسترسی به لیست عبارات توهین آمیز با سازمان های مختلف همکاری کرده است و کاربران نیز میتوانند یک لیستی از عبارات و ایموجی های توهین آمیز تهییه کنند.

میتوان گفت که این قابلیت جدید اینستاگرام برای افراد مشهور کاربرد بیشتری داردو باعث میشود که پیام های توهین آمیز را کمتر دریافت کنند. و همانطور که میدانید اینستاگرام این قابلیت را به تدریج برای کاربران فعال خواهد کرد, پس اگر برای شما هنوز فعال نشده است نگران نباشید و منتطر بمانید تا برایتان این قابلیت جالب فعال شود.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.