پشتیبانی واتس اپ از یک اکانت در دستگاه های مختلف

واتس‌ اپ که تازگیا با توجه به تغییر سیاست‌ های خود، شاهد کاهش چشم گیر کاربران خود بوده، حال در تلاش برای بهبود وضعیت عملکردی این برنامه هست و در تلاش هستشکه با اضافه کردن قابلیت ‌های جدید، توجه کاربران خود را جلب کند.

قابلیت های جدید و قابل توجه واتس اپ

همان طور که پیشتر گفتم، واتس‌ اپ در تلاش هست تا با اضافه کردن قابلیت هایی نظیر تغییر سرعت پخش پیام های صوتی، بازبینی پیام ‌های صوتی قبل از ارسال، انتقال چت واتس اپ بین آیفون و اندروید،سرچ استیکر در چت‌‌ های متنی را به این اپلیکیشن اضافه کند و حالا نیز به تازگی سعی دارد تا قابلیت پشتیبانی از یک اکانت در چندین دستگاه را نیز به این اپلیکیشن محبوب اضافه کند, و این کار توسط همگام سازی پیام ها صورت میگیرد. با این همگام سازی، میتوان تمامی چت های خود را در تمامی دستگاه ها مشاهده کنید.

همان طور که میدانید در حال حاضر پشتیبانی واتس‌ اپ از یک شماره تلفن در چندین دستگاه امکان پذیر نمیباشد. اما در خبری که به تازگی منتشر شده است، احتمالا پشتیبانی واتس‌اپ از یک اکانت در چندین دستگاه، در آینده نزدیک شاهد خواهیم دید.

یک نکته قابل توجهی که وجود دارد این هست که در حال حاضر میتوان با یک اکانت علاوه بر یک گوشی هوشمند، به نسخه دسکتاپ (PC) یا نسخه تحت وب نیز دسترسی داشت. اما این کار فقط در صورتی امکان پذیر میباشد که اکانت اصلی روی موبایل باید به اینترنت وصل باشد.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.